DARMOWA DOSTAWA PRZEZ DHL

100% Bezpieczne płatności!

FAQ

Polityka prywatności

Polityka prywatności strony anonymo.com  
  1. Informacja ogólna 
Polityka prywatności odnosi się wyłącznie do serwisu anonymo.com ma na celu przetwarzanie zasad i ochronę danych osobowych Użytkownika w związku z korzystaniem z serwisu.
  1. Administracja danych
Administratorem danych osobowych w serwisie anonym.com jest Anonymo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Huculska 6/5, kod pocztowy 00-730, wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Okręgowy w Warszawie dla Warszawa XIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 000088854   NIP 5213919250  REGON 38812615700000.
  1. Przetwarzanie danych osobowych 
Dane osobowe udostępnione w serwisie anonymo.com przetwarzane są za zgodą użytkownika. Powyższa zgoda uprawnia Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawnych lub w celu realizacji zamówienia. 
  1. Pozyskiwanie informacji 
Serwis anonymo.com zbiera informacje od Użytkownika za pomocą danych udostępnionych przez Użytkownika oraz za pomocą plików “cookies”. Wszystkie informacje pozyskiwane są dobrowolnie za zgodą Użytkownika
  1. Wykorzystanie danych
Dane osobowe podane przez Użytkownika serwisu anonymo.com wykorzystywane będą w celu obsługi Użytkownika.
  1. Udostępnianie danych
Dane osobowe podane przez Użytkownika nie będą udostępniane osobą trzecim, ani sprzedawane zgodnie z normami prawnymi.
  1. Linki zewnętrzne 
W serwisie Anonymo.com mogą pojawiać się linki zewnętrzne  (reklamowe). Linki te działają niezależnie od serwisu i nie są kontrolowane przez serwis anonymo.com mogą one posiadać własne polityki prywatności oraz odrębne regulaminy.